معرفی کتاب های انتشارات گاج

کتاب های میکرو طبقه بندی

کتاب‌های میکرو یکی از کامل‌ترین مجموعه  کتاب‌های کنکوری است که دربردارنده تست‌های کنکورهای سراسری و تألیفی به همراه درسنامه‌های کامل و نکات تستی و کنکوری است. این کتاب‌ها برای پایه‌های دهم تا دوازدهم گردآوری شده که در طول سال تحصیلی مفید بوده و کاربرد دارد.

معرفی مجموعه کتاب های میکرو طبقه بندی

کتاب‌های میکروطبقه‌بندی دارای درسنامه‌های جامع به همراه نکات کنکوری است تا  شما دانش‌آموزان عزیز را برای کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده کند.

نکات تستی در درسنامه‌های این کتاب به گونه‌ای طراحی شده است که پس از خواندن هر بخش بتوانید با پاسخگویی به تست‌های مربوطه با نحوه طرح تست و دیدگاه طراحان کنکور آشنا شده و تسلط کافی بر مطالب را پیدا کنید.

ویژگی مجموعه کتاب‌‌های میکرو طبقه‌ بندی

در پایان هرفصل، چند آزمونک برای جمع‌بندی مباحث گنجانده شده است و در پایان پرسش‌های چهارگزینه‌ای کتاب نیز به منظور سنجش نهایی آموخته‌های داوطلبان، یک آزمون جامع از مباحث کتاب آورده شده است.

پس از مطالعه و فراگیری مباحث، زمان آن می‌رسد که آموخته‌های خود را با پاسخگویی به پرسش‌های چهارگزینه‌ای استاندارد بیازمایید. در این بخش، با هدف پوشش همه‌ موضوعات و مباحث درسی، علاوه بر پرسش‌های چهارگزینه‌ای کنکور سراسری سال‌های گذشته، تعداد زیادی پرسش تألیفی نیز مطرح شده است.

ناگفته نماند در هر مبحث از کتاب‌های میکروطبقه‌بندی تلاش شده از سطر به سطر کتاب درسی حتی پاورقی‌ها و مثال‌ها، سؤالات تألیفی چهارگزینه‌ای مطرح شود. در لابه‌لای این سؤالات، تست‌های کنکور داخل و خارج از کشور آمده تا هیچ نکته‌ای از قلم نیفتد.

در بخش پاسخنامه کتاب میکرو طبقه‌بندی برای هر درس این امکان را دارید که پس از پاسخ‌دهی به پرسش‌های چهارگزینه‌ای، پاسخ‌های خود را با جواب مندرج در کتاب مطابقت داده و از ایراد‌های علمی خود مطلع شوید. همچنین در این بخش برای برخی از سوال‌ها علاوه بر شرح گزینه‌ درست، سایر گزینه‌ها بررسی و علت نادرستی آنها بیان شده است.

از دیگر ویژگی‌های سری کتاب‌های میکرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تست‌های طبقه بندی شده
  • پاسخ‌های تشریحی بسیار کامل با توضیح دلایل نادرستی سایر گزینه‌ها
  • تاکید پاسخنامه تشریحی به نکات خاص و مهم در تشخیص پاسخ درست
  • پوشش کامل کتاب‌های درسی در قالب پرسش‌های چهار گزینه‌ای استاندارد
  • آموزش صفر تا صد مطالب مورد نیاز برای کنکور سراسری
  • تحلیل و بررسی کامل تست‌های کنکورهای سراسری داخل و خارج از کشور

روش خواندن مجموعه کتاب‌‌های میکرو طبقه‌ بندی

توصیه ما به شما این است که کنار سوالاتی که به آنها پاسخ غلط داده‌اید، علامت بگذارید و بعد از چند روز همراه با مطالعه مجدد بخش مربوطه، ابتدا آنها را حل کنید تا تمامی مطالب را به خوبی بیاموزید. کتاب‌های میکرو در تمام سال تحصیلی همراه شما دانش‌آموزان است تا بهترین نتیجه را در کنکور کسب کنید. با اطمینان خاطر می‌توان گفت پس از مطالعه کتاب‌های میکروطبقه‌بندی و سنجیدن نقاط ضعفتان قادر هستید به هر نوع سؤال مرتبط با آن مبحث پاسخ دهید.

نویسنده مطلب: های بوک

منبع مطلب

محبوب ترین کتاب های چاپی

مجموعه ای از پرفروش ترین کتاب های چاپی را اینجا ببینید و با تخفیف ویژه خریداری کنید👇

مشاهده و خرید
ممکن است شما بپسندید
نظر شما درباره این مطلب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.